סדרנים לכל מטרה

באירועים רבים כמו גם מוקדי בילוי ישנה חשיבות רבה לקיומים של סדרנים. הדרישה לנוכחות של סדרנים מוגדרת בחוק ובנהלים הנוגעים לכל מקום בו קיימת התגודדות רבה של אנשים.

רבים הפונים לעבוד כסדרנים עוברים מספר רב של הכשרות על מנת שיוכלו לתת את המענה הנדרש הן בעבודה היומיומית והן עבור אירועים שיש ויכולים להתפתח בעת אירוע

מערכת
מעקב וידאו
מערכת אזעקה
מודרנית
אזעקת
אש
גישה
לִשְׁלוֹט
גוּפָנִי
בִּטָחוֹן
צוות
תגובה מהירה

היתרונות שלנו

אנשי מקצוע מנוסים

גישה אישית

אחריות גבוהה

אבטחה מורשית

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר

?איך זה עובד

:במסגרת עבודתם של הסדרנים ישנם מספר רב של תפקידים ומשימות שעליהם למלא

אבטחת אירועים

ניתוב הקהל

באירועים רבים הכוללים קהל רב הפרוס על שטח רחב יש ונדרש מסדרנים רבים בניתוב הקהל למקומות הנכונים. עבודת הניתוב דורשת מסדרנים רבים להכיר טרם תחילת האירוע את חלוקת המקומות במרחב אליו מגיע הקהל. אירועים כמו הופעות בפארקים, תיאטראות, בתי קולנוע, אצטדיונים ועוד יש צורך בסדרנים אשר ידעו לנתב את הקהל למקומו בצורה יעילה.

עבודת הניתוב מעניקה לקהל שמגיע שירות והקלה במציאת המקום ואף מונעת מרבים להגיע לאזורים בהם הם לא צריכים להימצא. על הסדרנים כמובן להכיר מקרוב כל נקודה במתחם, לנהוג באיפוק ובאדיבות ולהתפזר בצורה נכונה במרחב בו הם עובדים. ניתוב הקהל בצורה יעילה ונכונה מהווה נדבך חשוב בקיום אירוע מסודר ללא תקלות.

פינוי הקהל

תפקיד נוסף של הסדרנים נוגע בפינוי של הקהל בעת הצורך. ברוב רובם של האירועים פינוי הקהל ייעשה בתום האירוע כמתוכנן. מצופה מן המאבטחים להכיר את כל דרכי היציאה, לדעת איזה קהל יוצא מכל נקודה ואם יש כמובן צורך לעכב פינוי של קהל מסוים. חלק מפינוי מסודר נוגע גם לעבודה יעילה במקומות בהם רוב רובו של הקהל הגיעה במכוניות פרטיות למקום. גם במרחב זה ישנו צורך במאבטחים שיכוונו את התנועה בצורה הנכונה על מנת לפנות מספר רב של רכבים בצורה מהירה ויעילה.

גם פינוי של קהל באופן לא מתוכנן יש ויידרש בעת מקרים יוצאי דופן. כאן חשיבותם של הסדרנים גבוהה ויחד עם אנשי האבטחה וכוחות משטרה יידרשו הם לתת מענה מקצועי ומיידי בפינוי הקהל באופן בטוח כשהדבר נדרש בשל תקלה שקרתה. אנו נותנים דגש רב טרם האירוע אודות אופן פינוי הקהל במהלך אירוע בעת הצורך.

אבטחת אירועים
סדרנים לכל מטרה

שמירה על סדר וארגון

באירועים ומקומות רבים קיימת תחלופה רבה של קהל. קיימת כמובן חשיבות רבה בשמירה על סדר וארגון לאורך כל היום. הדבר מקבל משנה תוקף בשעות לחץ שרבים מהאנשים פוקדים מקום מסוים ואותה כמות של אנשים במקום יש ותגרום להם להתנהל מעט אחרת ולגרום להפרה בוטה של הסדר והארגון במקום. כאן באה לידי ביטוי עבודת הסדרנים האמונים על אותו סדר ויש ויידרשו לתת מענה ראשוני על מנת לפתור את אותם אתגרים שיש ויכולים לפגוע בסדר ובארגון במקום.

אורלן ביטחון מספקת סדרנים לכל מטרה ולכל דרישה – עבור כל סוגי האירועים, החל מאירועים פרטיים קטנים ועד לאירועי ספורט המוניים. הסדרנים שלנו מאומנים, בעלי כל ההכשרות הנדרשות ובעלי ניסיון עצום בעבודות סדרנות בכל רחבי הארץ ובסוגי אירועים מגוונים ומשתנים.

לפרטים נוספים הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם במסירות ובמקצועיות ללא פשרות.

!הבטיחות שלך - העבודה שלנו

!עשרים וארבע שעות ביממה, 365 ימים בשנה, היזהר הבטיחות שלך

יותר מ -500 עובדים מקצועיים

מעקב וידאו קבוע

24/7/365 אבטחה

שידור אות למשטרה, אמבולנס חירום - 11 שניות

הורד את המצגת שלנו

הלקוחות שלנו

חברות ישראליות גדולות

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר