אבטחת אתרי בנייה

הצורך באבטחת אתרי הבניה

על פניו עושה רושם כי אתר בנייה אינו דורש שמירה מיוחדת עליו. מה כבר יכול לקרות במקום שרק נבנה? בפועל, הרבה יכול לקרות ומנהלי עבודה רבים, יזמים וקבלנים מזמינים את שירותיהם של חברות אבטחה כדי להשגיח על אתרי בנייה.

חברות בנייה רבות, או קבלנים פרטיים שטעמו על בשרם נסיונות של השחתה, גניבת מכשירים כבדים ופלישה למבנה, גם אם הוא בנוי רק חלקית, הבינו כי ללא אבטחה צמודה של אתר הבנייה, יכולים להגרם נזקים משמעותיים לאתר, ועם השלכות כלכליות רחבות היקף. אבטחת אתרי בנייה נועדה לתת שקט נפשי לאותן חברות בנייה ולהבטיח בנייה מסודרת, לפי לוחות הזמנים שנקבעו וללא עיכובים מיותרים וללא כל צורך להתמודד עם סדרת תרחישים לא רצויים.

אתר בנייה הוא שטח בו מתבצעת עבודת בנייה, שיכולה להיות של בניין או בית, המשמש למגורים או למשרדים וכיוב'. מאחר ובנייה היא תהליך שאורך כמה חודשים, תרחישים רבים יכולים לקרות באתר אם לא יהיה מאובטח ושמור. ראשית ישנה סכנה של וונדליזם והשחתת האתר. בנוסף, פעמים רבות נותרים באתר כלי עבודה כבדים, חומרי עבודה שונים והם בחזקת פרצה קוראת לגנב. פורצים וגנבים ימצאו דרכים לגנוב כל דבר, גם אם מדובר בציוד כבד במיוחד. מאחר והיו דברים מעולם, חברות בנייה לא לוקחות את הסיכון, ובצדק.

תופעה מטרידה נוספת היא פולשים למבנה שהולך נבנה. עובדים זרים, נרקומנים וחסרי בית מגיעים לאתר ומתמקמים בו. זוהי בעיה של ממש, ויש לנוע אותה עוד טרם יעלה הצורך לפינוי בכוח.

אבטחת אתרי בנייה נועדה למנוע את כל התרחישים הללו ולהבטיח בנייה רציפה ובהתאם לתוכנית העבודה.

מערכת
מעקב וידאו
מערכת אזעקה
מודרנית
אזעקת
אש
גישה
לִשְׁלוֹט
גוּפָנִי
בִּטָחוֹן
צוות
תגובה מהירה

היתרונות שלנו

אנשי מקצוע מנוסים

גישה אישית

אחריות גבוהה

אבטחה מורשית

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר

?איך זה עובד

המציאות של בטיחות החיים המודרנית הולכת בהדרגה לעמדה מובילה. לכן יש צורך לארגן הגנה מלאה של הבית, המשרד, דירה פולשים לא מורשים. אנחנו יכולים לעזור לך להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר האפשרית של אבטחה, כי זה מפרט שלנו

אבטחת אתרי בנייה

?איך שומרים על אתר בנייה

אבטחת אתרי בנייה נעשית במשך כל הזמן בו מתבצעת הבנייה, כולל בשעות הלילה וסופי שבוע, זמנים בהם אין איש באתר ולא מתקיימת כל עבודה. השמירה על האתר היא מקיפה, יסודית ורחבה ומתנהלת על יד מאבטחים מוסמכים ובעלי נסיון באבטחת אתרים, 24/7. צוות המאבטחים מורכב מיוצאי יחידות מובחרות, עם נסיון צבאי ומקצועי עשיר ורחב, חמושים, מצוידים באמצעים וכלים טכנולוגיים מתקדמים המסייעים להם בפיקוח על המתרחש, ניטור ומעקב. המאבטחים פועלים בשיתוף עם מוקד החברה, המאתר קריאות או התראות ומספק גם גיבוי במקרה הצורך.

המאבטחים בחברת האבטחה מבצעים סיור באתר, בודקים את השטח, מצוידים במכשירי קשר ובמערכות תצפית מתקדמות. הם מבטיחים את השקט הנפשי, ומונעים שלל תרחישים, ביניהם גם נזק שעלול להגרם באתר, בעקבות שריפה למשל, וכדומה.

אורלן ביטחון מספקת את המאבטחים המיומנים והמקצועיים ביותר, עם רשיון להפעלת חברת אבטחה ושמירה, בשיתוף פעולה מלא עם משטרת ישראל ועם מאבטחים שכולם בעלי תעודת יושר ובעיקר בעלי נסיון ומיומנויות רבות, בין היתר באבטחה מקצועית של אתרי בנייה וסביבתם

לפרטים נוספים הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם במסירות ובמקצועיות ללא פשרות.

!הבטיחות שלך - העבודה שלנו

!עשרים וארבע שעות ביממה, 365 ימים בשנה, היזהר הבטיחות שלך

יותר מ -500 עובדים מקצועיים

מעקב וידאו קבוע

24/7/365 אבטחה

שידור אות למשטרה, אמבולנס חירום - 11 שניות

הורד את המצגת שלנו

הלקוחות שלנו

חברות ישראליות גדולות

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר