אבטחת אירועים

אבטחה לכל אירוע – חתונות, מופעים, אירועים רבי משתתפים

דמיינו את התרחיש הבא: אתם מתכננים אירוע פרטי ואינטימי, למשל חתונת הבת, בר מצווה לבן או ערב השקת המוצר החדש של החברה שבבעלותכם. המוזמנים נבחרים בקפדנות ואתם מצפים לערב שכולו הנאה בין חברים, בני משפחה ומכרים קרובים. עכשיו דמיינו אורחים בלתי קרואים הנכנסים למקום ללא כל שליטה, מפרים את האווירה הנעימה או גרוע מכך, מציקים לכם או מטרידים את מי מהאורחים בנוכחותם.

הפתרון המקצועי היעיל והנכון ביותר לסצנות מסוג זה הוא אבטחת אירועים מקצועית שתבטיח לכם אירוע, בדיוק כפי שדמיינתם שיהיה.

אבטחת אירועים משמשת להגנה על הלקוח בזמן אירוע יזום שלו, וגם בעת יציאה שלו לאירוע או בילוי. המטרה היא להבטיח את שלומו של הלקוח בכל מקרה ובכל מצב, גם אם יצא להצגה בתיאטרון הומה אדם או הוזמן לכנס רב משתתפים. אבטחת אירועים או אבטחה באירועים (למשל: אבטחת חתונות) היא תחום מורכב ורגיש, הדורש מיומנויות מקצועיות רבות, ויכולת להיות ערניים למתרחש, גם במקומות צפופים והומי אדם כשהמטרה האחת והיחידה היא להגן על הלקוח ולשמור על ביטחונו, בין אם מדובר באירוע חתונה, בר-מצווה, מסיבה, מופע מוזיקלי ועוד.

מערכת
מעקב וידאו
מערכת אזעקה
מודרנית
אזעקת
אש
גישה
לִשְׁלוֹט
גוּפָנִי
בִּטָחוֹן
צוות
תגובה מהירה

היתרונות שלנו

אנשי מקצוע מנוסים

גישה אישית

אחריות גבוהה

אבטחה מורשית

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר

?איך זה עובד

המציאות של בטיחות החיים המודרנית הולכת בהדרגה לעמדה מובילה. לכן יש צורך לארגן הגנה מלאה של הבית, המשרד, דירה פולשים לא מורשים. אנחנו יכולים לעזור לך להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר האפשרית של אבטחה, כי זה מפרט שלנו

אבטחת אירועים

?למה צריך לשים לב

אופי האירוע, מספר המשתתפים בו ומיקומו

בדיקה מקדימה של המקום לאיתור חומרי נפץ

סריקת המקום מראש ובחינת הפרצות והפתחים מהם יכולים להכנס אורחים בלתי קרואים

סקירה של שמות המשתתפים באירוע, במידה וניתן מדובר באירוע פרטי ולא ציבורי, כמו למשל קונצרט או הופע

קבלת רשיון מיוחד לאבטח את מקום האירוע. אישור זה ניתן רק למאבטחים מורשים ומוסמכים – עם רשיון לעסוק באבטחה

הפעלת מנגנון האבטחה מתבצע בתיאום עם מארגני האירוע. במידת הצורך ובתלות באופי האירוע וגודלו, אפשר לתאם גם קבלת תמיכה מרשויות האכיפה, כמו המשטרה וגורמי בטחון נוספים הפועלים בארץ. כל זאת על מנת להבטיח את ההגנה המרבית ללקוח ושמירה עליו בכל רגע נתון במהלך האירוע.

אנו מספקים שירותי אבטחת אירועים ברמה גבוהה, על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומוסמכים לכך. הכנת התשתית הלוגיסטית כוללת ירידה לפרטים הקטנים ביותר, עם הכנת תכנית אבטחה מפורטת, תיאומים מול כל רשות וגורם שהוא, התאמת מספר המאבטחים לפי אופי האירוע, גודלו והרגישות שלו, כמו למשל אירוע פוליטי טעון או כנס רב משתתפים והתאמת בעלי תפקידים בעלי הכשרה מוכחת, מצוינות במילוי תפקידם ומחויבות מלאה ללקוח.

מערך אבטחה משולב

יתר על כן, בשנים האחרונות אנו עושים שימוש תדיר באמצעים טכנולוגיים משוכללים, אמצעים אשר מביאים למיקסום היכולות המקצועיות של המאבטחים והממונים עליהם בשטח. השימוש במצלמות אבטחה, למשל, הופך לשגרתי ובאמצעותו מושגת ראייה מערכתית יעילה של האירוע ויכולת משופרת לפתור בעיות בטווח זמן קצר. אנו נעזרים בשירות מוקד שמסונכרן עם האירוע מתחילתו ועד סופו ומאפשר בקרה אבסולוטית על כל פן בטיחותי שדורש התייחסות.

המטרה היא לייצר סינרגיה בין הרתעה אפקטיבית לשירות מצוין בזמן-אמת.  לצורך כך כל אירוע תחת אחריותנו זוכה לאיפיון מקדים, להיערכות מקיפה ולהקצאת כוח האדם הדרוש. חלוקת התפקידים נעשית בין מפקד האירוע, מנהלי הצוותים, המאבטחים החמושים, הסדרנים, ולעיתים הדיילים ואף השומרים הסמויים. הציוד ההיקפי של אנשינו נבחר בקפידה והוא כולל רכבים, אופנועים, מכשירי קשר, מגנומטרים, אמצעי תאורה, כלי נשק, ביגוד הולם – ועוד.

על רצף השנים צברנו ניסיון בתפעול אירועים מורכבים – המוניים ולא המוניים, כשהניסיון המקצועי המצטבר מחדד את יכולות מאבטחינו להתמודד עם קשת רחבה של אירועים ותרחישים ביטחוניים שדורשים התערבות אקטיבית של חברת אבטחה. השירות ניתן בכל רחבי הארץ ולכל סוגי האירועים.

אבטחת אירועים

כשאבטחה מסוג זה מתבצעת באופן מקצועי, המבוסס על נסיון, הכשרה מקצועית והיכולת לפתרונות לוגיסטיים בכל סדר גודל של אירוע, מובטחת ללקוח הגנה מרבית, שקט נפשי והאפשרות להתרכז באירוע וליהנות ממנו.

לפרטים נוספים הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם במסירות ובמקצועיות ללא פשרות.

!הבטיחות שלך - העבודה שלנו

!עשרים וארבע שעות ביממה, 365 ימים בשנה, היזהר הבטיחות שלך

יותר מ -500 עובדים מקצועיים

מעקב וידאו קבוע

24/7/365 אבטחה

שידור אות למשטרה, אמבולנס חירום - 11 שניות

הורד את המצגת שלנו

הלקוחות שלנו

חברות ישראליות גדולות

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר