אבטחת אישים

הטובים ביותר לטובים ביותר

בישראל חיים אזרחים רבים תחת התחושה כי הם אינם מספיק מוגנים ומרגישים חשופים לאיומים מסוגים שונים, עליהם ועל בני משפחתם. ככל שאותם אנשים הם דמויות ציבוריות בכירות יותר, בעלי השפעה, ממון וכוח רבים יותר, כך גוברת התחושה והחשש לפגיעה בהם. לא רק בעלי ממון הם מוקד לאיומים. גם עתונאים לא אהודים, סלבריטאים, שופטים בבית המשפט, מנהלי חברות ואפילו כוכבי ריאליטי שנויים במחלוקת, הם מטרה למטרידנים, לעתונות הצהובה ואף גרוע מכך. אבטחת אישים היא הדרך האפקטיבית והפרקטית ביותר להבטיח את שלומכם ושלום יקיריכם

מדי יום אנו נחשפים למקרים בהם אדם הותקף, קיבל איומים או אפילו גרוע מכך. כולנו צפינו בתמונות מבית המשפט, שעה שנתבע מצא לנכון להשליך נעל על שופטת. קראנו על מפורסמים שמעריצים חצו קווים אדומים כדי להתקרב אליהם, היציאה מהבית הופכת להיות סיוט של ממש והדרך לעבודה, פגישה או ישיבה רצופה במכשולים, ועוד דוגמאות רבות ומגוונת המביאות אותנו למסקנה אחת ויחידה- כדי להגן על שלומנו, במיוחד אם אנו חשופים לאיזה שהוא סוג של איום, עלינו להשתמש בשירותי אבטחה מקצועיים.

אז מה זו בעצם אבטחת אישים? מדובר בשירותי אבטחה של מומחי אבטחה אשר עברו הכשרה קפדנית ויסודית, כולל בדיקת יושר מטעם משטרת ישראל, ברוב רובם של המקרים יהיו אלה בוגרי יחידות מובחרות בצה"ל או במשטרה, ערניים למתרחש ובעלי כושר גופני גבוה. כל אלו מספקים ללקוח הגנה טובה וברמה גבוהה של בטחון ושקט נפשי. השירות כולל ליווי צמוד ורציף של הלקוח, בהתאם לעיסוקו, רגישות התפקיד שלו ודרישותיו.

מערכת
מעקב וידאו
מערכת אזעקה
מודרנית
אזעקת
אש
גישה
לִשְׁלוֹט
גוּפָנִי
בִּטָחוֹן
צוות
תגובה מהירה

היתרונות שלנו

אנשי מקצוע מנוסים

גישה אישית

אחריות גבוהה

אבטחה מורשית

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר

?איך זה עובד

המציאות של בטיחות החיים המודרנית הולכת בהדרגה לעמדה מובילה. לכן יש צורך לארגן הגנה מלאה של הבית, המשרד, דירה פולשים לא מורשים. אנחנו יכולים לעזור לך להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר האפשרית של אבטחה, כי זה מפרט שלנו

אבטחת אישים

?מה כוללת אבטחת אישים

אבטחת אישים יכולה להיות רציפה וצמודה, כלומר, ליווי של שומר ראש במשך עשרים וארבע שעות ביממה. אבטחה מסוג זה מתאימה למשל לבעלי תפקידים ציבוריים בדרג גבוה. במידה ועיסוק הלקוח אכן מצריך הגנה מרבית, מתווספים לשומרי הראש גם רכבים ממוגנים מאבטחים צמודים וחמושים.

בנוסף לציוד האלמנטרי, בשנים האחרונות אנו עושים שימוש גובר באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ויצירתיים, לדוגמת גלאים אלקטרוניים, כמו כן כשעולה הצורך נעשה שימוש בשירות מוקד המתריע על התפתחויות מודיעיניות הרלוונטיות למושא האבטחה.

השירות ניתן, מטבעו, בהתאמה ייחודית ללקוח ולצרכים שלו. חלק מדורשי האבטחה האישית זקוקים למס' מאבטחים ובשימוש משמעותי באמצעים אלקטרוניים ומודיעינים, וחלקם מסתפק בשמירה ע"י מאבטח חמוש אחד וליווי סטנדרטי תוך בקרת איכות ומעקב. לכל לקוח מתבצעת הערכת סיכון מקדימה, תשאול מתאים, ולאחר ניתוח דקדקני של צרכיו – מותאמת לו האבטחה המקסימאלית. לא אחת נדרש לבצע הערכת מצב מחודשת לאור שינוי בנסיבות (קבלת מידע מודיעיני חריג לגבי הדמות, אירוע ציבורי בו הוא נוטל חלק וכדומה), ואי לכך המאובטח זוכה להגברה/דילול של טבעת האבטחה סביבו.

שירותי אבטחת אישים ניתנים במצבים נוספים, ביניהם אבטחת אירועים ומפגשים, אבטחה במהלך ביקורים וטיולים ואבטחה במהלך פגישת עבודה.

לאחר שהחלטתם להשתמש בשירותי אבטחה, חשוב לוודא כי מדובר בחברת אבטחה שיש לה מוניטין גבוה, נסיון רב והמלצות שיוכלו לספק לכם מלקוחות אחרים. בקשו להפגש עם המאבטחים, אותם אתם הולכים לפגוש למשך שעות רבות במהלך היום, וודאו כי יש התאמה הדדית וכי אתם חשים מוגנים ושקטים עם הדמות שלצידכם.

אבטחת אישים דורשת יכולות מקצועיות גבוהות ולכן היחידה שלנו מורכבת מהעובדים המוכשרים והאמינים ביותר, מנוסים ועם עבר נקי וללא דופי. אורלן ביטחון בנינו מוניטין רב שנים של מומחיות בתחום זה,זאת מנסיון מקצועי רב ומלקוחות רבים ומרוצים להם סיפקנו שירותי אבטחה ברמה גבוהה, איכותית ואנושית

לפרטים נוספים הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם במסירות ובמקצועיות ללא פשרות.

!הבטיחות שלך - העבודה שלנו

!עשרים וארבע שעות ביממה, 365 ימים בשנה, היזהר הבטיחות שלך

יותר מ -500 עובדים מקצועיים

מעקב וידאו קבוע

24/7/365 אבטחה

שידור אות למשטרה, אמבולנס חירום - 11 שניות

הורד את המצגת שלנו

הלקוחות שלנו

חברות ישראליות גדולות

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר