אבטחת מבני ציבור

אבטחת מבני ציבור ומוסדות ממשלתיים

אחד התחומים בהם נדרשת רמת מקצועיות גבוהה במיוחד הוא אבטחת מוסדות ממשלתיים ומבנים ציבוריים. מדובר במקומות בהם יש תעבורה רחבת היקפים של אנשים, מדי יום, במבנים גדולים המכילים כמות עבדים רבה ובחלקם נושאי תפקידים רגישים. תחום זה דורש היערכות והתייחסות מיוחדת ורגישה של חברת האבטחה, המציבה במקום מאבטחים מהשורה הראשונה

מערכת
מעקב וידאו
מערכת אזעקה
מודרנית
אזעקת
אש
גישה
לִשְׁלוֹט
גוּפָנִי
בִּטָחוֹן
צוות
תגובה מהירה

היתרונות שלנו

אנשי מקצוע מנוסים

גישה אישית

אחריות גבוהה

אבטחה מורשית

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר

?איך זה עובד

המציאות של בטיחות החיים המודרנית הולכת בהדרגה לעמדה מובילה. לכן יש צורך לארגן הגנה מלאה של הבית, המשרד, דירה פולשים לא מורשים. אנחנו יכולים לעזור לך להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר האפשרית של אבטחה, כי זה מפרט שלנו

אבטחת בניינים

אבטחת צמודה של מבנים ציבוריים

בשנת 1968 נחקק בישראל חוק רישוי לעסקים, שבעקבותיו נדרש כל בית עסק לקבל את אישרה של המשטרה כי הוא מבטיח את שלומו של הציבור השוהה בו, דרך קבע, או מזדמנים למקום וכי המקום עומד בתקנים כפי שהגדירה אותם משטרת ישראל. המדובר הוא בבתי עסק בהם יש קהל רב, בראשם מבנים ציבוריים ומוסדות ממשלתיים. מבנים ציבוריים נוספים שיש עליהם שימת לב מיוחדת הם מוסדות חינוך, כמו בתי ספר וגנים.

מבנים ציבוריים או ממשלתיים הם מבנים שיש בהם תעבורה אנושית גבוהה במיוחד, למשל בתי חולים. מדובר במצבים בהם נדרשת ערנות ודריכות מרובים לאורך כל שעות העבודה. לא רק שמדובר בכמות מסיבית ואינטנסיבית של אנשים הפוקדים מקומות כמו בתי חולים, במוסדות ממשלתיים רבים ישנה גם מתיחות הנובעת מאופי המקום. מוסדות כמו לשכות תעסוקה או הביטוח הלאומי הם רגישים מאד בשל אופי המבקרים, הסובלים מתסכול, מתחים ומצוקה אנושית קשה והרוחות עלולות להתלהם בכל רגע. לכן, אבטחת מבנים ומוסדות כאלו דורשת רמה מקצועית גבוהה מאד, יכולת להגיב במהירות וזיהוי מצבים העלולים להוביל לאלימות או התלהמות. מהמאבטחים נדרשת משמעת עצמית גבהה, דריכות מוגברת, שמירה קפדנית, סבלנות רבה והיכולת לפתור ולהתמודד עם תרחישים רבים ומגוונים.

לומדים את הכללים

חוק הרישוי לעסקים אולי פתח בפני חברות אבטחה את האפשרות להציע את עצמם כאחראים על שלום הציבור במבנים המדוברים, אולם האישור לתקינות המקום ועמידה בסטנדרטים של שמירה איכותית ומקצועית מצוי בידי המשטרה, שרק לה יש את המסכות להחליט עם שמירת המקום עומד בתקנים והנהלים שהציבה. לצורך כך עוברים המאבטחים המועמדים לעבודה במתקנים המדוברים, הדרכה מקיפה וסדרת אימונים המכשירים אתם לעמוד בכל התקנים שדורשת מהם המשטרה, כולל קורסי רענון בהתאם לתיקוני ועדכונים שמוציאה המשטרה מעת לעת.ההכשרה כוללת הדרכה מעשית ותיאורטית, אשר כוללת אימוני ירי במטווחים ובסופם הוצאת רשיון לנשיאת נשק, אימוני כושר גופני וקרב מגע, הדרכות להתמודדות עם משברים שונים, ניהול משא ומתן, הפעלת שיקול דעת ועוד.

במקומות ציבוריים גדולים במיוחד מופעל, בנוסף לאבטחה גם מערך של צוותים העוסקים בבדיקת תיקים ובמקום מותקנים גם גלאים לזיהוי מתכות וחפצים חשודים.

מקרים רבים יכולים היו להסתיים באסון לולא שימת הלב המודגשת והערנות שגילו מאבטחים העוסקים באבטחת מבנים ציבוריים ומוסדות ממשלתיים.

אבטחת משלחות דיפלומטיות

אורלן ביטחון, כחברת אבטחה מובילה ומקצועית המספקת פתרונות אבטחה חדשניים ומתקדמים, עוסקת, בין היתר, באבטחת מבנים ציבוריים ומוסדות ממשלתיים. המאבטחים שלנו עוברים הכשרה והסמכה מקיפים, קפדניים וברמה גבוהה, כדי להבטיח את האבטחה האיכותית ביותר למקומות אלה. המאבטחים הנבחרים לתפקידים אלו ממוינים בקפדנות בשל הרגישות הגבוהה ואופי התפקיד, כך שהחברה מציעה לכל לקוח את ההגנה המירבית והמקצועית ביותר, ובכפוף לתקנות ונהלי משטרת ישראל

לפרטים נוספים הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם במסירות ובמקצועיות ללא פשרות.

!הבטיחות שלך - העבודה שלנו

!עשרים וארבע שעות ביממה, 365 ימים בשנה, היזהר הבטיחות שלך

יותר מ -500 עובדים מקצועיים

מעקב וידאו קבוע

24/7/365 אבטחה

שידור אות למשטרה, אמבולנס חירום - 11 שניות

הורד את המצגת שלנו

הלקוחות שלנו

חברות ישראליות גדולות

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר