אבטחת בתים

:להגנה מושלמת בבית דרושים שלושה מרכיבים

1. כח אדם

2. מצלמות אבטחה

3. מערכת אזעקה

בזכות שלושה מרכיבים אלו, הבית שלך תמיד יהיה בטוח ואתה תוכל להיות רגוע.

כח אדם – נוכחות מתמדת של מאבטח באזור בו נמצא האוביקט. באופן זה, שירותי האבטחה יכולים להגיב באופן מיידי לכל מצבי חירום דרך כלל, כח הנמצא במקום יוכל לטפל בכל בעיה בלי להזעיק עזרה.

מערכות מעקב – תמונה המצולמת על ידי המצלמה מוצגת על מסך במוקד השמירה. התקן העברת נתונים באמצעות מודול רשת GSM למערכת מאפשר בזמן אמת לקבל את האות מהמצלמה, לא משנה היכן אתם נמצאים.  את התמונה המתקבלת ניתן להעביר גם לטלפון או לדואר האלקטרוני שלך. זה מאפשר לכם לראות בזמן אמת, בכל רגע, את המצב בבית.

אזעקה – דרך נוספת להגדיל את הביטחון של הרכוש יקר הערך שלך היא על ידי התקנת מערכות אזעקה. יש כמה דרכים לכיבוי האזעקה: להקליד את הסיסמה, להשתמש בכרטיס הייחודי למערכת או ע"י שלט. במידה והופעלה האזעקה בבית שלך, באופן מידי יוצא כוח לבדוק את השטח.

אם הבית מצויד במערכת אבטחה משולבת, מלבד הגנת הבית, המערכת יכולה לבצע מספר פעולות נוספות. לדוגמה, באופן אוטומטי לפתוח שער או מחסום ע"י אות של הבעלים המתקרבים, או על ידי מערכת בקרה של ויסות טמפרטורה, כמו גם כיבוי מכשירי חשמל בבית. התקנת אופציות נוספות אלו תלויות ברצונך והן יכללו במערכת בתיאום מראש.

מערכת
מעקב וידאו
מערכת אזעקה
מודרנית
אזעקת
אש
גישה
לִשְׁלוֹט
גוּפָנִי
בִּטָחוֹן
צוות
תגובה מהירה

היתרונות שלנו

אנשי מקצוע מנוסים

גישה אישית

אחריות גבוהה

אבטחה מורשית

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר

?איך זה עובד

המציאות של בטיחות החיים המודרנית הולכת בהדרגה לעמדה מובילה. לכן יש צורך לארגן הגנה מלאה של הבית, המשרד, דירה פולשים לא מורשים. אנחנו יכולים לעזור לך להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר האפשרית של אבטחה, כי זה מפרט שלנו

אבטחת בתים

מה זו אבטחת בניינים?

אבטחת בתים עוסקת בשמירה על בתים המשמשים למגורים או למשרדים. מגדלי יוקרה רבים, המשמשים מקור משיכה לגנבים מבקשים להבטיח לעצמם את מקסימם ההגנה על מקום מגוריהם. לרוב יהיו בניינים אלו מאובטחים במצלמת במעגל סגור, בכניסה לבניין המתאפשרת רק באמצעות קוד בכניסה ובמערכות אזעקה משוכללות המותקנות בדירות במגדל. בנוסף, מותב מאבטח בכניסה, כדי לנהל רישום של כל מי שמגיע לבניין ואינו דייר בו, בדק את זהותו ומטרת הגעתו ומספק שמירה אינטנסיבית של הבניין כולו, כולל הכניסות מקומת החנייה, והכניסה הראשית

כאשר מדובר על בניינים המאוכלסים ברובם, או כולם, במשרדים, נדרשת שמירה קפדנית מאד. בשעות היום יש כניסה מאסיבית מאד של עובדים ואורחים נוספים לבניין, המחייבת דריכות וערנות של המאבטח. בשעות הלילה, כאשר הבניין מתרוקן מעובדים, הוא מהווה מקור משיכה לפורצים או פולשים ויש לוודא כי תרחישים מסוג זה לא יקרו.

סוג נוסף של בניינים הוא דווקא בניינים נטושים, שעומדים לפני הריסה, מכירה או שיפוץ. במקרים כאלו, מהווים הבניינים מוקד משיכה לחסרי בית, לעובדים זרים וכדומה. הם פולשים לבניין ומתנחלים בו. על פי חוקי עזר בדיור, פולש שהתנחל בבניין  מעל לשלושים ימים, יפונה ממנו רק באמצעות צווי בית משפט. כדי להמנע מתרחישים כאלו, מזמינים בעלי הבניינים שירותי אבטחת בניינים, כדי למנוע פלישה אליהם, או, במידה וכבר התרחשה, לבצע פינוי שלהם מהמבנה עוד בטרם חלפו שלושים ימים

מערך אבטחה משולב

אבטחת בניינים כאמור עוסקת גם במניעת כניסת פולשים או בפינוים. לצורך כך נדרשים מאבטחים מנומסים אך נחרצים, שיידעו להתמודד עם גילויי התנגדות, זעם ואפילו התנגדות גופנית. מאבטחים של בניינים אמונים על מלאכתם ומוכשרים בתרחישים שונים, כמו הפעלת כוח מתון במידת הצורך, דרישה להזדהות של גורמים חשודים, סריקת המבנה פנימה ומחותה לו, ניהול רישום ומעקב אחר הנכנסים למבנה מאוכלס או שמירה על מבנה ריק כדי שיישאר כזה ועוד.

אבטחת בניינים מאוכלסים כוללת גם הקמת מערך אבטחה מורכב ומתוחכם. ככל שישנה תנועה גדולה יותר של מבקרים, כך יהיו העזרים הנוספים מורכבים יותר, למשל, האפשרות להכנס לבניין רק באמצעות תג אורח שיפתח את המחסום בכניסה, בקשה לזיהוי כל אורח לא מוכר הנכנס לבניין ולעתים אף ליווי שלו עד למחוז חפצו. אבטחת בניינים כוללת רשיון של המאבטחים לשאת נשק וקשר שלהם עם מוקד גיבוי, במידת הצורך.

אבטחת בתים

לזכותה של אורלן ביטחון אבטחה מומחיות מיוחדת במתן שירותי אבטחה מגוונים ומורכבים, וביניהם אבטחת בניינים. אנו מספקים שירותים כוללים ומקיפים, עם מיטב המאבטחים, בעלי רשיון, הסמכה והדרכה קפדניים ובתיאום מלא עם משטרת ישראל

לפרטים נוספים הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם במסירות ובמקצועיות ללא פשרות.

!הבטיחות שלך - העבודה שלנו

!עשרים וארבע שעות ביממה, 365 ימים בשנה, היזהר הבטיחות שלך

יותר מ -500 עובדים מקצועיים

מעקב וידאו קבוע

24/7/365 אבטחה

שידור אות למשטרה, אמבולנס חירום - 11 שניות

הורד את המצגת שלנו

הלקוחות שלנו

חברות ישראליות גדולות

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר