אבטחת ספורט

עם אבטחת אירועי ספורט אין גול עצמי

אירועי ספורט הם אחד מאמצעי הבילוי על רבים, החיים, נושמים וחווים את החוויה הספורטיבית, האדרנלין הרץ בדם, הפורקן והצפייה בקבוצה האהובה. ובדיוק אותו האדרנלין הממריץ רבים להתרגש מסל גורלי או גול של המילניום, הא אותו אחד שמביא אחרים להפוך לאלימים, לחולל מהומות, וונדליזם, לפתוח בקטטות ובעצם להרוס את כל החוויה הספורטיבית שלשמה התכנסנו כאן. אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להבטיח לכם משחק מהנה, חוויית ספורט בטוחה עם מינימום נזקים, היא אבטחת אירועי ספורט.

תרחישים ידועים באירועי ספורט הם אווירה ההולכת ומתחממת, עימותים בין אוהדי קבוצות יריבות, קטטות, וונדליזם והפרה של כל סדר אפשרי. כשמדובר באירועי ספורט גדולים, כמו משחק כדורגל או כדורסל, קשה מאד לשמור על הסדר, אלא אם כן יהיה גוף מקצועי ומנוסה שישתלט על העניינים וישליט סדר במקום.

אבטחת אירועי ספורט מתבצעת בהתאם לאופי האירוע, החל מאירוע המוני ורב משתתפים, דרך ליווי משלחות ספורט, וכלה באירועים קטנים יותר ועם מספר צופים יחסית קטן. אבטחה כזו תבטיח אירוע מסודר, בטח וכזה שיספק לאוהדים חווית צפייה מושלמת במשחק.

אנו עדים לתופעה הולכת וגוברת של מעשי התלהמות המובילים לתגרות וקטטות על רקע חילוקי דעות, קבוצות יריבות או כל דבר שמצית את חמתם של חלק מהקהל המשולהב. מחזות שחשבנו שרואים רק באנגליה או אירלנד הם עכשיו גם מנת חלקינו. הדרך היחידה להתמודד עם מצבים כאלה היא להיערך בהתאם עם גוף אחראי, מוסמך ובעל נסיון שיהיה במקום וישליט בו סדר.

מערכת
מעקב וידאו
מערכת אזעקה
מודרנית
אזעקת
אש
גישה
לִשְׁלוֹט
גוּפָנִי
בִּטָחוֹן
צוות
תגובה מהירה

היתרונות שלנו

אנשי מקצוע מנוסים

גישה אישית

אחריות גבוהה

אבטחה מורשית

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר

?איך זה עובד

המציאות של בטיחות החיים המודרנית הולכת בהדרגה לעמדה מובילה. לכן יש צורך לארגן הגנה מלאה של הבית, המשרד, דירה פולשים לא מורשים. אנחנו יכולים לעזור לך להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר האפשרית של אבטחה, כי זה מפרט שלנו

אבטחת ספורט

?סדרני ספורט – מה אנחנו עושים

במסגרת שירותי האבטחה הייחודיים שלנו אנו מספקים, מזה שנים ארוכות, שירותי אבטחת אירועי ספורט. השירותים שלנו כוללים אולמות ספורט ואצטדיונים, מגרשים ופארקים וכל מקום בו נערך אירוע ספורט. אנו דואגים למספר מאבטחים בהתאם לאופי ולגודל האירוע, ובכל מצב דואגים לגיבוי בעת הצורך. אנו מבטיחים הגנה ופיקוח של המקום לאורך כל האירוע או המשחק. השירותים כוללים בדיקת המקום, פיקוח על הנכנסים לאירוע, מניעת כניסתם של אנשים המצויים תחת השפעת סמים או אלכוהול ופיקוח מתמיד על ההתנהלות באירוע לאורך כל המשחק.

מאחר וחוק הספורט החדש קובע כי כל תחום האבטחה, כמו גם ניהול אירועי ספורט יעבור מידי המשטרה אל ידיהן של חברות אבטחה פרטיות, השאלה היחידה הנשאלת היא באיזו חברה לבחור, זאת מאחר שהתיקון לחוק מחייב את חברת האבטחה לספק כוח אדם מקצועי ואיכותי ולהיערך לאירוע בהתאם. החוק החדש מסמיך את המאבטחים להרחיק מתפרעים ממקום האירוע ולעכבו עד להגעת המשטרה, כולל שימוש בכוח סביר, אם יש צורך בכך.

?סדרני ספורט – מה אנחנו עושים

ההדגשים החשובים בבחירת חברה לאבטחת אירועי ספורט הם נסיון המאבטחים באירועים בסדר גודל כזה, היכולת להפעיל שיקל דעת החל מכניסת הקהל ולמנוע כניסתם של אנשים חשודים, ערנות לכל אורך האירוע וזיהוי מצבים שיכולים להתפתח למצבים בעייתייםיכולת להתמודד עם מצבי התלהמותהרחקת הגורמים המטרידים ושמירה על בטחון הקהל כולו והיכולת למנוע מראש מצבים עוד טרם הסלמתם. בחירת כוח האדם, החל מסדרני הספורט וכלה במנהל הבטחון צריכה להתבצע בכפוף לדרישות מועדות הספורט המארח ובהתאם לאופי אירוע הספורט.

כדי שכל זה יקרה, אתם זקוקים לשירותי אבטחה מקצועיים, עם מאבטחים בעלי הכשרה מיוחדת, מומחים ומנוסים באירועי ספורט ושיבטיחו לקהל בטחון ושלווה ולמארגני האירוע את השקט הנפשי בידיעה שהאירוע מנוהל כראוי ונמצא בידיים המקצועיות הטובות ביותר.

אבטחת ספורט

פנו אלינו עוד היום לקבלת יעוץ / פרטים / הצעת מחיר לביצוע משימות אבטחת אירועי ספורט / סדרני ספורט.

לפרטים נוספים הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם במסירות ובמקצועיות ללא פשרות.

!הבטיחות שלך - העבודה שלנו

!עשרים וארבע שעות ביממה, 365 ימים בשנה, היזהר הבטיחות שלך

יותר מ -500 עובדים מקצועיים

מעקב וידאו קבוע

24/7/365 אבטחה

שידור אות למשטרה, אמבולנס חירום - 11 שניות

הורד את המצגת שלנו

הלקוחות שלנו

חברות ישראליות גדולות

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר