אבטחת ישובים

ארקס אבטחת ישובים – שמירה על איכות החיים

אז אתם גרים בישוב קהילתי קטן ואינטימי, או בשכונה אקסקלוסיבית ויוקרתית. אתם רוצים שהישוב או השכונה ישמשו רק אתכם, שעבדתם קשה בשביל להגיע ולהיות חלק ממנה.

איך תמנעו כניסת מבקרים בלתי רצויים? הדרך האפקטיבית ביותר היא באמצעות אבטחת ישובים, שתבטיח לכם פריסה של רשת מגן, מעטפת תומכת ומגוננת שתשמור עליכם בכל תחומי החיים

ישובים קהילתיים רבים וכן שכונות, המבקשות להשאר תחומות וסגורות בפני כל מי שאינו חלק מהן, מבקשים לעצמם את השקט הנפשי והידיעה כי המתחם המדובר יהיה סגור ותחום באופן הרמטי ממש. כדי לעשות את זה, יש צרך בחברה העוסקת באבטחת ישובים, ויש לה את הנסיון, הידע והכלים לייצר מעטפת מיגון ואבטחה יציבה ואפקטיבית.

משמעות אבטחת ישובים היא בנייה של קונספט ייחודי שיאפשר לסגור את המתחם או את הישוב בכל דרכי הגישה שלו ולשלב מספר צוותים בתהליך, ביניהם צוות האבטחה, הסיור והמוקד המבצעי בתיאום מלא.

אבטחת ישובים מתבצעת על ידי הפעלה של ניידות סיור, של מחסומי כניסה ויציאה מהמתחם או הישוב וכן אבטחה של אירועים קהילתיים בתוך הישוב עצמו. באירועים אלו ממשיכה חברת האבטחה לספק שירותי שמירה, הן  שמירה על הכניסה לישוב, והן על המתרחש בו. כנסים, עצרות, טקסים ואירועי תרבות בישוב או בשכונה, מקבלים יחס מיוחד ומקצועי, הכולל שירותים החל מסדרנות וכלה בעבודת תיאום עם המשטרה ועם גורמים נוספים, כמו למשל מד"א או מכבי אש.

האבטחה מתבצעת לפי נהלים קבועים ומוסכמים גם על גורמי הבטחון השונים, במטרה לספק מעטפת מגן איכותית ומושלמת לישוב המאובטח ולהבטיח את הסדר וביטחון המשתתפים.

מערכת
מעקב וידאו
מערכת אזעקה
מודרנית
אזעקת
אש
גישה
לִשְׁלוֹט
גוּפָנִי
בִּטָחוֹן
צוות
תגובה מהירה

היתרונות שלנו

אנשי מקצוע מנוסים

גישה אישית

אחריות גבוהה

אבטחה מורשית

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר

?איך זה עובד

המציאות של בטיחות החיים המודרנית הולכת בהדרגה לעמדה מובילה. לכן יש צורך לארגן הגנה מלאה של הבית, המשרד, דירה פולשים לא מורשים. אנחנו יכולים לעזור לך להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר האפשרית של אבטחה, כי זה מפרט שלנו

אבטחת ישובים

שמירה על הקיים

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה חדה בדרישה לאבטחת ישובים מקצועית ומיומנת. ישובים רבים בארץ חווים גלי פריצות, חדירות לשטחים חקלאיים וסובלים ממכת גניבות והשחתת רכוש. המענה שניתן ע"י משטרת ישראל הינו, בלשון המעטה, לוקה בחסר, והצורך בשירות אבטחה יעיל לשמירה על ביטחון התושבים – גדל.

הצורך העולה מביא אותנו לחידוד המיומנויות בשמירה היקפית על ישובים, הניסיון הצבור הקנה לנו את הידע הדרוש לשם ויסות הכוחות המבצעיים פר משימה. קיימים ישובים "מועדים לפורענות" וככאלה הם זוכים להתייחסות יתרה – הן מבחינת הערכה אסטרטגית, הן מבחינת כמות המאבטחים ואיכותו, והן ברמת שילוב הטכנולוגיה המתאימה.

ישנם תרחישים בישובים רבים שחוזרים על עצמם, שכן שיטות הפריצה והונדליזם כבר מוכרות למי שחי את השטח, ומשכך מתבצעות הכנות מקדימות לתרחישים אלה וננקטים כל האמצעים לתפעול נכון של אירועים חריגים.

כדי לספק שירותי אבטחת ישובים, נדרשת מהחברה המבצעת הבנה כוללת, מעמיקה ומקיפה בתחום זה. מדובר על ניהול לוגיסטי מורכב מאד, עם הקפדה על הפרטים הקטנים ושימת לב מיוחדת לתיאום בין הצוותים השונים.

אורלן ביטחון רכשה מוניטין רב שנים באבטחת ישובים בכל רחבי הארץ, כשהעבודה מתבצעת בצורה מקצועית ושיטתית. הפעלת צוות האבטחה שלנו נעשה בתיאום מלא עם הרשויות ולפי דרישותיהן. כל צוותי האבטחה מורכבים ממאבטחים בעלי נסיון רב, שעברו הדרכה והסמכה, כולל רענון נהלים וקורסים שמועברים מדי כמה חודשים. המאבטחים אמונים לזהות מצבי חירום או סכנה, להפעיל שיקול דעת ולמנוע משברים בישובים או בשכונות. המטרה העיקרית העומדת לנגד עיניהם היא שמירה על הסדר ועל השקט בישוב, פיתרון בעיות אבטחה שונות, והבטחת קיום חיים רגועים ושלווים בישוב הקהילתי או בשכונה

לפרטים נוספים הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם במסירות ובמקצועיות ללא פשרות.

!הבטיחות שלך - העבודה שלנו

!עשרים וארבע שעות ביממה, 365 ימים בשנה, היזהר הבטיחות שלך

יותר מ -500 עובדים מקצועיים

מעקב וידאו קבוע

24/7/365 אבטחה

שידור אות למשטרה, אמבולנס חירום - 11 שניות

הורד את המצגת שלנו

הלקוחות שלנו

חברות ישראליות גדולות

?לא רוצה לדאוג לבטיחות שלך

!צור קשר ולקבל הגנה בלתי חדיר